Specjalistyczne

Centrum Stomatologiczne

Umów wizytę 32 43 57 748

Laser LightWalker AT

Zapraszamy na zabiegi

Dbamy o Państwa uśmiech

Wykwalifikowani lekarze

Komfortowe leczenie

Specjalistyczne technologie

Wysoka jakość usług

Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza, to dział stomatologii poświęcony profilaktyce próchnicy zębów oraz leczeniu już powstałych ubytków próchniczych.

Wybielanie zębów

To jeden z najpowszechniejszych zabiegów stomatologii zachowawczej. Pozwala na rozjaśnienie zębów, zabieg jest szczególnie skuteczny w przypadku zębów żywych. 

Wybielanie zębów  jest całkowicie przyjazne dla szkliwa, badania pokazują, że po zastosowaniu preparatów, które używamy szkliwo jest nawet twardsze (o ok 2%), a w jamie ustnej jest zdecydowanie mniej bakterii. Można zatem szczególnie polecić zabieg wybielania osobom, które chciałyby jak najdłużej zachować śnieżnobiały uśmiech.

Od systemu wybielającego oczekuje się, aby był przede wszystkim skuteczny, całkowicie bezpieczny, wygodny i aby efekty były natychmiastowe. Taki właśnie jest system wybielania BEYOND. Testy dowodzą, że rezultatem wybielania tą metodą jest poprawa koloru zębów od 5 do 14 odcieni według skali Vita, a efekty są zdecydowanie lepsze niż przy wybielaniu innymi metodami. Zabieg trwa zaledwie 30 minut, a użycie niskiej temperatury i zimnego światła eliminuje podrażnienia nerwów. Zabieg jest jednorazowy, bez ubocznych skutków. System Beyond jest uważany za najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób wybielania zębów z obecnie dostępnych na rynku.

W swojej ofercie posiadamy również wybielanie zębów metodą nakładkową skierowane do osób, które nie mają ochoty spędzić 30 min na fotelu w gabinecie, a też cenią sobie biały i lśniący uśmiech. Pacjentom, którzy decydują się na wybielanie nakładkowe lekarz pobiera wycisk w celu wykonania precyzyjnej i szczelnej nakładki na zęby. Szczelność tych nakładek jest jednym z najważniejszych czynników determinujących efekt tego typu wybielania. Nakładki do wybielania wykonywane są w naszym laboratorium przez techników dentystycznych metodą termoformowania pod ciśnieniem 3 atmosfer co gwarantuje ich bardzo dobrą szczelność.

Nasz adres:

44-240 Żory
ul. Św. Stanisława 22
Śląsk, Polska

Centrum czynne:

- od poniedziałku do piątku od 8.00 do 20.00

- w soboty od 8.00 do 14.00

Rejestracja:

32 43 57 748
32 43 56 899
recepcja(at)frelich(dot)pl